Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk ÇETİN Berat Kandili vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk ÇETİN Berat Kandili vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk ÇETİN Berat Kandili vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk ÇETİN Berat Kandili nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında “Üç ayları ve içerisinde bulunduğu Mübarek Kandil gecelerini dolu dolu yaşamaktayız.
Rahmet ve Mağfiret ayı Ramazan’ın müjdecisi, kurtuluş, af, suç ve yanlışlardan arınma kapılarının ardına kadar açıldığı, sevgi ve kardeşlik rüzgarlarının gönüllerimizi coşturduğu gün olan “Berat kandili” Ülkemize Halkımıza Tüm İslam Alemine ve Dünyaya Hayırlar getirmesi temennisi ile Tüm İslam Aleminin Kandilini Mübarek olsun.

Mübarek Ramazan ayının müjdecisi olan, Berat Kandilinin aydınlattığı manevi ortam, dengeli bir hayat kurmamızı, dinin genel ibadet ve sosyal hayata bakışına uygun olarak kendimiz ve çevremiz için yararlı davranışta bulunmamızı sağlayacak bir bilinç tazeleme imkanı sunmaktadır .

Bu gece, iman ve ibadet açısından kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe etmemiz ve geleceğimize yön verebilmemiz için bizlere sunulan büyük bir fırsattır.

Bu gaye ile bir defa daha kendimizi sorgulamalı ve kendimize bu sorgu ile beraber yenilemeli ve tertemiz yeni bir sayfa açmalıyız yanlışlıklardan dönmüş günahlardan arınmış birer Müslüman olarak bu geceyi en iyi şekilde idrak etmeliyiz
Bu Mübarek Gece’de Kendimiz, ailemiz, yakınlarımız, toplumumuz, ülkemiz, ve bütün Müslümanlar ve insanlık için Allah’a dua edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle Bağımsız Diyanet Sen olarak Bütün kamu çalışanlarının Din görevlilerimizin, vatandaşlarımızın, Berat Kandilini tebrik ediyor, , bu gecede yapılan duaların birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlık aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını Cenâb-ı Allah'tan niyaz ediyorum. “dedi
187 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


#BizBizeYeteriz
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret428240