Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
Bağımsız Diyanet Sen Mersin İl Divan Toplantısı Yapıldı.

Bağımsız Diyanet Sen Mersin İl Divan Toplantısı Yapıldı.Bağımsız Diyanet-Sen Genel Başkanımız Faruk Çetin ve genel başkan yardımcıları 9-12 Temuz tarihleri arasında Mersin ve Konya'da sendikal çalışmalar kapsamında bir dizi ziyarette bulundular.


Genel Başkan Faruk Çetin, Genel Sekreter Mevlüt Yıldırım, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fahri Çetin ilk önce Konya'da din görevlileriyle bir araya geldi.Ardından Mersin iline geçen heyet ikinci günde ise Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Köse ile birlikte Mersin Valiliğini, Mesin İl Müftülüğünü, Akdeniz, Toroslar, Mezitli ve Yenişehir İlçe Müftülüklerini ziyaret etti.


İl Müftüsü Dr. Şaban Kondi, Yenişehir İlçe Müftüsü Halil Uzun, Mezitli İlçe Müftüsü Süleyman ŞAHİN'i makamlarında ziyaret ederek müftülük personeli ile görüştü. Aynı günün akşamında da sendikamızın Mersin'deki temsilcileriyle il divanı toplantısı yaptı.

Beş saat süren toplantıda sendikamızın çalışmaları ve Mersin ilinde görev yapan kurumumuz personelinin sorunları ele alındı. Heyet üçüncü gün Erdemli, Tarsus, Silifke ve Aydıncık İlçe Müftülüklerini ziyaret ederek Silifke İlçe Müftüsü Mehmet Atlı, Aydıncık İlçe Müftüsü Murat Selvi'yi makamlarında ziyaret etti ve müftülük çalışanları ile görüştü.

Akşam Konya iline dönen heyet dördüncü günde tekrar Konya ilindeki din görevlileriyle bir araya gelerek sendikamız hakkında bilgi verdi, çeşitli konularda iştişarelerde bulundular.257 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret413520