ÜYELİKLER
Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline

Hukuki destek Whatsapp HATTI


ÜYELİK FORMU
FARKLI SENDİKALARDAN İSTİFA ÇEKİLME FORMU
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU (WORLD) İNDİR
NASIL ÜYE OLUNUR
Başka bir sendikaya üye iseniz ilk önce üyesi bulunduğunuz sendikadan istifa (İnternet sitemizin ana sayfasının solundaki menülerden İstifa Formu butonunu tıklayarak formu bilgisayarınıza indirip doldurabilirsiniz) etmeniz gerekir.

 
Çalıştığınız Kurum 4688 Sayılı Yasaya Göre İstifa Formunuzu, İstifa Ettiğiniz Sendikaya Postayla Göndermek Zorundadır.
 
İstifa formunuzu çalıştığınız kuruma teslim ettiğiniz anda;
 
Sendikamızın üye formunu Üye Formu butonunu tıklayarak formu bilgisayarınıza indirip doldurabilirsiniz) imzalayarak iletişim numaramızı arayarak karşı ödemeli gönderim için gerekli bilgileri almanız yeterlidir.
 
Herhangi bir sendikanın üyesi değilseniz yalnızca Üye Formunu doldurunuz.
 

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin  Ramazan Bayramı  nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 
Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Mesajında: “ Tüm Dünya Müslümanları olarak Rahmet ve Mağfiret ayı, kurtuluş, af, suç ve yanlışlardan arınma, sevgi ve kardeşlik rüzgarlarının gönüllerimizi coşturduğu cennet kapılarının ardına kadar açıldığı, cehennem kapılarının kapandığı kutlu bir zaman dilimini geride bırakmanın hüznünü yaşarken aynı zamanda da dini bayramlarımızdan birincisi olan Ramazan bayramını idrak etmenin tatlı bir heyecanını yaşamaktayız.
 
Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak ilk defa teravih namazlarını camilerde eda edemedik ve aynı şekilde Ramazan bayramını da camilerimizde eda edemeyeceğimizin hüznünü yaşıyoruz.
 
Diğer taraftan salgın sebebiyle büyüklerimizi ziyaret ederek eş dost akraba ziyaretlerini de sağlığımız açısından ve virüsun yayılmasını önleme açısından yapamayacağız.
 
Bizim için bayramlar dini duyguların inanç’ların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği bir topluma millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günler olarak idrak ederken aynı zamanda bayramlar küskünlerin barıştığı toplumun huzur ve mutluluk bulduğu küçüklerin sevindirilip büyüklerin, eş dost ve akrabaların ziyaret edildiği Yüce Mevla’nın biz kullarına hediye ettiği özel bir zaman dilimi olması ayrıca kinlerin sevgiye, anarşinin huzura, merhamet ve kardeşlik gibi güzel hasletlerimizi hatırlama günleridir.
 
 
Rabbimizden bu hasletlerimiz idrak edebileceğimiz sağlıklı günlere kavuşmamız için dua ederek teknolojinin vermiş olduğu imkanları kullanarak bayramlarımızı kutlayalım.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Bağımsız Diyanet Sen olarak bütün üyelerimizin, kamu çalışanlarının vatandaşlarımızın, ramazan bayramını tebrik ediyor, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlık aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını Cenâb-ı Allah'tan niyaz ediyorum. “dedi.
1071 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


Mail Girişi
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam101
Toplam Ziyaret732897
MEDYA


SENDİKAMIZIN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTEKİ LOGOSUNU GÖRÜNTÜLE
 --------------

LOGOLARMAVİ LOGO-PDF

MAVİ LOGO RESİMKIRMIZI LOGO

--------------------


BRÖŞÜRLER

2017


2016


2013