Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
Videolar

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin  Ramazan Bayramı  nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 
Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Mesajında: “ Tüm Dünya Müslümanları olarak Rahmet ve Mağfiret ayı, kurtuluş, af, suç ve yanlışlardan arınma, sevgi ve kardeşlik rüzgarlarının gönüllerimizi coşturduğu cennet kapılarının ardına kadar açıldığı, cehennem kapılarının kapandığı kutlu bir zaman dilimini geride bırakmanın hüznünü yaşarken aynı zamanda da dini bayramlarımızdan birincisi olan Ramazan bayramını idrak etmenin tatlı bir heyecanını yaşamaktayız.
 
Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak ilk defa teravih namazlarını camilerde eda edemedik ve aynı şekilde Ramazan bayramını da camilerimizde eda edemeyeceğimizin hüznünü yaşıyoruz.
 
Diğer taraftan salgın sebebiyle büyüklerimizi ziyaret ederek eş dost akraba ziyaretlerini de sağlığımız açısından ve virüsun yayılmasını önleme açısından yapamayacağız.
 
Bizim için bayramlar dini duyguların inanç’ların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği bir topluma millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günler olarak idrak ederken aynı zamanda bayramlar küskünlerin barıştığı toplumun huzur ve mutluluk bulduğu küçüklerin sevindirilip büyüklerin, eş dost ve akrabaların ziyaret edildiği Yüce Mevla’nın biz kullarına hediye ettiği özel bir zaman dilimi olması ayrıca kinlerin sevgiye, anarşinin huzura, merhamet ve kardeşlik gibi güzel hasletlerimizi hatırlama günleridir.
 
 
Rabbimizden bu hasletlerimiz idrak edebileceğimiz sağlıklı günlere kavuşmamız için dua ederek teknolojinin vermiş olduğu imkanları kullanarak bayramlarımızı kutlayalım.
 
Bu duygu ve düşüncelerle Bağımsız Diyanet Sen olarak bütün üyelerimizin, kamu çalışanlarının vatandaşlarımızın, ramazan bayramını tebrik ediyor, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlık aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını Cenâb-ı Allah'tan niyaz ediyorum. “dedi.
456 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam147
Toplam Ziyaret484620