Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

.......................
Videolar

Bağımsız Diyanet Sen üyesi 4/B sözleşmeli personelin kadro ataması yapıldı.

Bağımsız Diyanet Sen üyesi 4/B sözleşmeli personelin kadro ataması yapıldı.Bağımsız Diyanet Sen üyesi 4/B sözleşmeli personelin kadro ataması yapıldı.

BAĞIMSIZ DİYANET-SEN FACEBOOK: 
https://www.facebook.com/bagimsizdiyanet/

Bağımsız Diyanet Sen olarak 4/B sözleşmeli üyemiz adına açtığımız davanın olumlu sonuçlanması neticesinde idare tarafından görev yaptığı camiye mahkeme kararına istinaden kadro olarak ataması yapıldı.

Bağımsız Diyanet Sen Hukuk Müşaviri Av. Coşkun Aydın tarafından takip edilen 4/B sözleşmeli üyelerimizin kadroya geçmelerine yönelik diğer açılan davalar ise devam etmektedir.

13.03.2020 tarihli işlemin iptaline yönelik Mersin İdare Mahkemesine açtığımız davanın kararı ile 4/B sözleşmeli olarak çalışmakta olan üyemizin kadrolu ataması Diyanet İşleri Başkanlığınca yapılmıştır.

Halen 4/B sözleşmeli olarak çalışmakta olan ve sözleşmeli statüde 3 yılını tamamlayanlar Bağımsız Diyanet Sen Hukuk Müşavirliğinden hukuki destek alabilir, dava açılması ile ilgili taleplerini oluşturabilirler.

Bağımsız Diyanet Sen Genel olarak Genel Merkezimize ulaşan dava konusu işlemleri inceleyerek, mevzuat açısında haklı olduğumuz noktalara da temas ederek yargı yoluna başvuru yapmaktayız.

4/B sözleşmeli çalışanlardan 3 yılını tamamlayıp kadroya geçmek için hukuki destekte bulunmak isteyenler 0312 911 25 71 numarasını telefona kayıt ederek whatsapp ve telefon üzerinden sendikaya ulaşarak bilgi alabilirler.

SENDİKA YETKİ BELGESİ (indirmek için tıklayınız)

KADROYA GEÇME TALEP DİLEKÇESİ (İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ)


Whatsapp Bilgi Hattı (WHATSAPP RESMİNE TIKLAYINIZ)
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
3922 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret529101