Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar

VEFA-SEN İLE BAĞIMSIZ DİYANET-SEN BİRLEŞTİ.

VEFA-SEN İLE BAĞIMSIZ DİYANET-SEN BİRLEŞTİ.
BAĞIMSIZ DİYANET-SEN İLE VEFA-SEN BİRLEŞTİ.

Diyanet ve Vakıf hizmetleri kolunda faaliyet gösteren Vefa-Sen Bağımsız Diyanet'e katıldı.
Diyanet hizmet kolunda 400 TL toplu sözleşme ikramiyesini alacak 6 sendikadan birisi olan Bağımsız Diyanet Sen’e katılımlar devam ediyor.


2022-2023 yıllarını kapsayacak toplu sözleşme ikramiyesi alabilmek için getirilen %1’lik sendikalaşma oranının üzerinde olan Bağımsız Diyanet Sen ile yaklaşık 500 üyesi bulunan Vefa-Sen güç birliği yaptı.

Toplu sözleşme aidatı alabilmek için aranan 2021 Mayıs ayı sayımlarında 1315 üye’den fazla üyesi olan ve aranan %1’lik sendikalaşma oranı üzerinde olan Bağımsız Diyanet Sen ile birleşen Vefa-Sen’in üyeleri de 2022 Ocak ayından itibaren üç ayda bir ödenecek olan 400 TL toplu sözleşme ikramiyesinden faydalanacak.


Bağımsız Diyanet-Sen ile Vefa-Sen birleşmesi 2005 yılında Diyanet İşleri Başkanlığında aktif faaliyet gösteren 4. sendika olarak kurulan Bağımsız Diyanet Sen ile 2014 yılında resmi olarak kurularak faaliyetlerine başlayan Vefa- Sen birleşti.


Bağımsız Diyanet-Sen ile Vefa-Sen’in birleşmesi sonucunda Bağımsız Diyanet Sen’in sendikalaşma oranı Toplu sözleşme ikramiyesi alabilmek için aranan şartın 3 katından fazlaya yaklaşmıştır.
634 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret676058