Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar

Bağımsız Diyanet Sen Akademi

Bağımsız Diyanet Sen Akademi Sayfamız yayına başladı. https://akademi.bdvs.org.tr/

Diyanet İşleri Başkanlığı hizmet kolunda faaliyet gösteren sendikalar arasında ilklerin sendikası olan Bağımsız Diyanet Sen'den bir ilk daha.
Diyanet İşleri Başkanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarına yönelik olarak Mevzuat alanında 1500’e yakın soru konu anlatım ve ders özetlerini içerisinde barındıran Akademi sayfamız hayata geçti. 
https://akademi.bdvs.org.tr/ adresi üzerinden Bağımsız Diyanet Sen Akademi sistemden faydalanmak için kullanıcılar “ÜYE OL” butonuna tıklayarak Üye Kayıt Panelinden sisteme ücretsiz üye olunması halinde sistemdeki sorulara kullanıcılar ulaşabilmektedirler.
 
Bağımsız Diyanet Sen üyeleri de aynı şekilde “ÜYE OL” butonuna tıklayarak Üye Kayıt Paneli üzerinden üye olduktan sonra aktivasyon işlemi için Bağımsız Diyanet Sen Akademi Sayfasındaki uyarı butonu aracılığyla aktivasyon talebinde bulunmaları halinde aktivasyon işlemleri gerçekleşecektir. 

Bağımsız Diyanet Sen Akademi Online Sınav sistemi içerisinde yapay zekâ sistemi, egzersiz, turlama, yanlış soruları tekrar çözme, kullanıcıların eksik konularını görme ve birçok özelliği içerisinde barındırmakta olan sistemden en üst seviyede kullanıcıların verim alması hedeflenmiştir. Bağımsız Diyanet Sen üyelerinin aktivasyon işlemi sonrası sınırsız faydalanacakları online sınav sistemine ilerleyen dönemlerde video anlatım ve birçok özellikle online ders platformu haline dönüşmesi hedeflenmektedir.

Bağımsız Diyanet Sen üyesi olmayanlarda online sınav sistemine ücretsiz üye olabilmekte ve günlük soru çözme limiti kadar sistemden soru çözerek faydalanabilmektedirler.

Bağımsız Diyanet Sen olarak üyelerine, ülkesine en iyi hizmeti sunma amaç ve gayesi ile  mevzuat olarak verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirme, ve çalışanların aile sorumluluklarını yerine getirecekleri refah seviyesine ulaşmaları için çalışan Bağımsız Diyanet Sen çatısı altında Diyanet çalışanlarını Bağımsız diyanet Sen çatısı altında örgütlemeye davet ediyor, Akademi online sınav sistemiminizin Diyanet çalışanlarına ve üyelerimize  hayırlı olmasını temenni ediyoruz.


DERS NOTLARI: 
http://www.bdvs.org.tr/?Syf=5&Id=134259

AKADEMİ SAYFASI: https://akademi.bdvs.org.tr/431 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret676059