Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar

400 TL Toplu sözleşme ikramiyesini kimler alacak?

400 TL toplu sözleşme ikramiyesini BAĞIMSIZ DİYANET-SEN üyeleri alacaklardır.400 TL TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİNİ KİMLER ALACAK?
400 TL toplu sözleşme ikramiyesini BAĞIMSIZ DİYANET-SEN üyeleri alacaklardır.


 
400 TL TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ İÇİN KAÇ ÜYE ŞARTI VARDIR?
Diyanet İşleri Başkanlığı personeli 2021 Mayıs ayı sayısı 1311 ve üzeri üyesi bulunan BAĞIMSIZ DİYANET-SEN dahil %1’lik şartı taşıyan sendikalara üye olması halinde 400 TL toplu sözleşme ikramiyesini alacaklardır.
 
400 TL TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ İÇİN 1311 üye SAYISINDA HANGİ TARİH ESAS ALINACAK?

400 TL toplu sözleşme ikramiyesi için 2021 Mayıs ayı Resmi gazete sayıları esas alınacak olup 2021 mayıs ayı sayısı 1311 üye olması halinde bu 400 TL toplu sözleşme ikramiyesini alacaklardır.
 
BAĞIMSIZ DİYANET-SEN ÜYELERİ TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ ALCAKLAR MI?
Evet Bağımsız Diyanet Sen üyeleri 400 TL alacaklardır. 400 TL'lik toplu sözleşme ikramiyesi, tüm sendika üyelerine değil, o hizmet kolunda sendikalara üye olabilecek kamu personelinin yüzde 1'ini üye yapmış sendikalara üye olan kamu personeline verilecektir.
%1 örgütlenme şartını sağlayan Diyanet kolunda sadece 6 adet sendika bulunmaktadır ve BAĞIMSIZ DİYANET-SEN’de bu 6 sendika arasındadır.
 
BAĞIMSIZ DİYANET-SEN 2021 MAYIS AYI SAYISI KAÇTIR?
2021 Mayıs sayısı 1747 olarak resmi gazetede yayınlanmıştır diğer bir ifade ile %1’lik sendikalaşma oranı üzerindedir.
Diyanet İşleri Başkanlığında 6 tane sendika %1’lik oranı geçmiş ve BAĞIMSIZ DİYANET-SEN dahil sendikaların üyeleri 400 TL ikramiyeyi alacaklardır.
 
400 TL TOPLU SÖZLEŞME İÇİN NE ZAMANA KADAR ÜYE OLUNMASI GEREKMEKTEDİR.
Herhangi bir sendikaya üye olmayanlar ile % 1 barajının altında kalan bir sendikaya üye olan ve 14 Aralık 2021 tarihine kadar istifa bu sendikalardan istifa ederek BAĞIMSIZ DİYANET-SEN’e 2022 Ocak maaşları yapılana kadar üyeliği kesinleşenler 400 TL toplu sözleşme ikramiyesini alacaklardır.
 

%1'lik BARAJIN ALTINDA KALAN DİĞER SENDİKALARA ÜYE OLANLAR NE ZAMAN KADAR BAĞIMSIZ DİYANET-SEN'E ÜYE OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 14 Aralık tarihine kadar diğer sendikadan istifa ederek BAĞIMSIZ DİYANET SEN'e üyelik formunu göndermesi gerekmektedir.
Sendika üyelik formu BAĞIMSIZ DİYANET-SEN genel merkezine ulaşması halinde sendika üyelik formlarını kabul ederek çalıştıkları kuruma gönderecektir.


BAĞIMSIZ DİYANET-SEN ÜYESİ OLMAK İÇİN 0312 911 2571 

BAĞIMSIZ DİYANET-SEN ÜYESİ OLMAYANLAR İÇİN NOT:


Sendikaya üye olacak kişi başka bir sendikaya üye ise ilk önce üyesi bulunduğu sendikadan ayrılış için  istifa formunu doldurarak müftülük evrak kayıta sadece istifa formunu vermesi gerekmektedir.

Eğer herhangi bir sendikaya üyelik bulunmuyorsa sadece üyelik formunu doldurarak sendikaya bilgisayar taraması yaparak veya sendikamızın anlaşmalı olduğu ARAS KARGO  ile sendika genel merkezine  gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgisayar taraması yapılan evrakın aslı toplu olarak uygun bir zamanda gönderilebilir.

Bilgisayar taraması yapılan üyelik formları bilgi@bdvs.org.tr adresine mail atılması gerekmektedir.

WHATSAPP ÜZERİNDEN DE ÜYELİKLER ULAŞTIRILABİLİR. 

https://api.whatsapp.com/send?phone=903129112571

 

Üyelik formlarını Müftülüklere sendika yönetim kurulunca üyeliğe kabul ettikten sonra gönderdiği için üyelik formları doldurulup imzalandıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan üye ve temsilcimiz tarafından direk sendikaya gönderilmesi gerekmektedir.

1567 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam128
Toplam Ziyaret566781