Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
BAĞIMSIZ DİYANET HİZMET SEN AİLESİNE KATILAN HERKES SİGORTALI OLUYOR

 BAĞIMSIZ DİYANET HİZMET SEN AİLESİNE KATILAN HERKES SİGORTALI OLUYOR

 

Üyelerimizi Risklere Karşı Koruyoruz

 

Sendikamız  ile Ziraat Hayat ve Emeklilik  A.Ş arasında imzalanan sigorta hizmetleri anlaşmasıyla üyelerimizi, kazalardan kaynaklanacak kayıplara karşı Grup Ferdi Kaza Sigortası'yla teminat altına almaya çalıştık.

 

Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi

 

1- Sendikamız olarak üyelerimizi; primlerini ödeyerek Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi'nin kapsamına dahil ettik. Bu anlaşmayla kazaya bağlı vefat veya sürekli sakatlık durumlarında kendilerine 15.000 TL tutarında nakit ödeme yapılması imkanı sağladık.

15.000 TL Tutarında Grup Ferdi Kaza Poliçesi

2- 01.03.2012  tarihinden sonra Bağımsız Diyanet Hizmet Sen üyesi olanlar, üye oldukları tarihten itibaren Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi'nin kapsamına dahil olacak ve poliçeyle sağlanan teminatlardan yararlanabilecekler.

Poliçe Kapsamındaki Teminatlar

3- Motosiklet veya takma motorlu bisiklet kullanımı sırasında yaşanan kazalarda da, görevleri nedeniyle bu araçları kullanmak zorunda olan Sendika Üyelerimiz, kaza sonucunda vefat veya sürekli sakatlık durumu oluşması halinde Grup Ferdi Kaza Sigorta Poliçesinin kapsamındaki teminattan yararlanacak.

Poliçenin Sağladığı Teminatların İptali

4- Grup Ferdi Kaza Poliçesi'nin içeriği ve sağlanan teminatlar, Bağımsız Diyanet Hizmet Sen üyesi olmak esasıyla düzenlendiğinden, poliçenin kapsamında yer almak ve poliçenin sağladığı teminatlardan yararlanmak için Bağımsız Diyanet Hizmet Sen üyeliğin devamı zorunlu olup üyeliğinden (emeklilik, görevden ayrılma, üyeliğe engel görevlere atanma gibi nedenlerle son bulma hariç) kendi istekleriyle çekilenler (istifa edenler); Bağımsız Diyanet Hizmet Sen ailesinin parçası olma mutluluğu yanında Grup Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi'nin kapsamında olmak ve poliçenin sağladığı teminatlardan yararlanmak haklarını da kaybedecek.

Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi Sertifikası

5- 01.03.2012 tarihi itibarıyla Bağımsız Diyanet Hizmet Sen üyesi olanlara, primleri  ödenecek Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi'nin kapsamında olduklarını ifade etmek amacıyla düzenlenen Grup Ferdi Kaza Sigortası Poliçesi Sertifikası verilecektir.

 

  
2967 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


#BizBizeYeteriz
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret427027