Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
Videolar
Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Şereflikoçhisar Üyeleri 19.05.2013 tarihinde Piknikte Buluştu

.

Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Şereflikoçhisar Üyeleri 19.05.2013 tarihinde Piknikte Buluştu

 Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Şereflikoçhisar Temsilciliğinin düzenlediği piknik, Şereflikoçhisar Aile Piknik parkında yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 Ankara Şereflikoçhisar İlçesinde düzenlenen pikniğe Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Genel Teşkilatlanma Sekreteri Faruk ÇETİNŞereflikoçhisar belediye Başkanı Hakverdi ALTUĞŞereflikoçhisar İlçe Temsilcileri Ömer KILIÇ, Niyazi ÜSTÜNDAĞ, Cankat ALTUĞ, Ankara Etimesgut İlçe Temsilcisi Sami GÜNEŞ, Şereflikoçhisar İlçe Müftülüğü personelleri, Bağımsız Diyanet Hizmet Sen ve Farklı Sendika üyeleri katıldı.

 Bağımsız Diyanet Hizmet Sen, Farklı Sendika üyeleri ve ailelerinin katıldığı pikniğin birlikteliği tanışmayı kaynaşmayı artırdığını ifade eden Genel Teşkilatlanma Sekreteri Faruk ÇETİN;

 Bugün Sendikalar toplumu birleştirici, bir araya getirme görevlerini de üslenmişlerdir, Bizlerde bu gün bu görevimizi yerine getirmek için Tüm üyelerimizi burada bir araya getirmeye çalıştık, Bağımsız Diyanet Hizmet Sen olarak Hukukun üstünlüğünü esas alan daha etkili bir sendikal çalışma içerisinde Üyelerine ve Tüm Camiaya Hizmet Etmek için bu kutlu, onurlu ve bağımsız yolculukta; gücünü siyasi ve ideolojik çevrelerden değil, ilkelerinden ve üyelerinden alarak asla taviz vermeden hizmet sendikacılığı yapmaktayız şeklinde konuştu.

 Şereflikoçhisar belediye Başkanı Hakverdi ALTUĞ ise Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Şereflikoçhisar Temsilciliğinin düzenlediği pikniğin hayırlı olmasını temenni ederek, Organizasyondan dolayı Genel Teşkilatlanma Sekreteri Faruk ÇETİN, Şereflikoçhisar İlçe Temsilcileri Ömer KILIÇ, Niyazi ÜSTÜNDAĞ ve Cankat ALTUĞ’a Teşekkür etti.

Düzenlenen Piknikte Belediye Başkanı Hakverdi ALTUĞ'â Din görevlileri ilçede yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini belirtirken, Özellikle İlçede Son Zamanlarda yapılan çevre düzenlemelerinin geç kalınmış fakat yerinde bir çalışma olduğunu    ifade ederek teşekkur ettiler.
 Belediye Başkanı Hakverdi ALTUĞ'da Din görevlilerinin taleplerininin belediyenin imkanları ölçüsünde değerlendirileceğini ifade etti.

Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Genel Teşkilatlanma Sekreteri Faruk ÇETİN, Şereflikoçhisar İlçe Temsilcileri Ömer KILIÇ, Niyazi ÜSTÜNDAĞ ve Cankat ALTUĞ; 
Belediye Başkanı Hakverdi ALTUĞ'a Düzenlenen organizasyona  katılımlarından  dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Bağımsız Diyanet Hizmet Sen , Farklı Sendika üyeleri ve ailelerinin katıldığı piknik; Yemek’ten sonra Yalnız pınar Köyü Camii İmam Hatibi ve Bağımsız Diyanet Hizmet Sen üyesi Mustafa ATABEY’in Hazırlamış olduğu çiğ köfte ikram edildi.

 Bağımsız Diyanet Hizmet Sen Şereflikoçhisar Temsilciliğinin 19.05.2013 tarihinde düzenlediği piknik’ten dolayı Tüm katılımcılar emeği geçenlere teşekkür etti.

 Birlik beraberlik ve din görevlilerinin kaynaşması amacıyla yapılan piknikte din görevlileri  stres atarak yeni çalışmalar için motivasyon sağladılar.
.
 .
.
. .
.

.
.
.
 .
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
 .
.
.
.
.
.
.
 .

.

  
2561 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret469582