Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
Videolar
Ramazan Ayının Ana Teması: Helal kazanç Helal lokma
Her yıl Ramazan ayında bir konu belirleyerek kaybolmaya yüz tutan değerleri yeniden toplumun gündemine taşımayı hedefleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, 2013 yılının Ramazan ayı temasını, ''Helal kazanç - Helal lokma'' olarak belirledi.

Her yıl Ramazan ayında bir konu belirleyerek kaybolmaya yüz tutan değerleri yeniden toplumun gündemine taşımayı hedefleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, 2013 yılının Ramazan ayı temasını, ““Helal kazanç - Helal lokma”” olarak belirledi.

2013 yılı Ramazan ayına yaklaşmış olmanın sevincini yaşamaktayız.  8 Temmuz Pazartesi günü kılınacak ilk teravih namazının ardından 9 Temmuz Salı günü tutulacak ilk oruç ile bu bereketli iklime girmiş olacağız.

Bu yıl Ramazan ayında “Helal kazanç - Helal lokma” konusu merkeze alınarak, el emeğinin, göz nurunun, alın terinin önemine vurgu yapılacak, aldatmanın, haksız kazancın, meşru olmayan kazanç yollarının İslâmî değerlerle bağdaşmadığına dikkat çekilecek, toplumda helal kazanç - helal lokma bilincinin geliştirilmesine yönelik etkinlikler düzenlenecektir.

  
2131 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan


Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam84
Toplam Ziyaret447747