Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar
Bağımsız Diyanet Hizmet Sendikası’ndan Erdemli Belediye Başkanı Tollu’ya ziyaret..
Bağımsız Diyanet Hizmet Sendikası üyeleri, Genel Eğitim Sekreteri Ali Köse başkanlığında Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Tollu’yu yeni dönemi için tebrik eden Köse, yeni hizmet döneminde başarılar diledi. 

 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yeni hizmet dönemi için kendisini tebrik etmeye gelen ziyaretçileri kabul etmeye devam ediyor. Bu çerçevede son olarak Bağımsız Diyanet Hizmet Sendikası üyeleri, Genel Eğitim Sekreteri Ali Köse başkanlığında Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette yeni hizmet dönemi için başarı dileklerini ileten Köse, Erdemli Belediyesinin yeni dönemde daha fazla hizmet üreteceğine inandığını belirterek, sendika olarak kendi üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’da açıklamasında Erdemli’yi son 5 yıldırdır ortak akılla yönettiklerinin altını çizerken, bundan sonrası için de aynı anlayışın devam edeceğini belirtti. Erdemli’de yapılacak olan her türlü hizmet için toplumun her kesimi ile istişare içerisinde olacaklarını ifade eden Tollu, “hizmet edeceğiniz insanların yani hizmeti alacak olanların ihtiyaçlarını, fikirlerini ve tavsiyelerini dinlemeli ve dikkate almalıyız. Aksi takdirde başarılı olamayız. Son 5 yılda son derece düzgün işler yaptık. Bunu da insanlarımızla istişare yaparak gerçekleştirdik. İnsanların ve hizmet edeceğiniz memleketin eksikliklerini bilemezseniz istenilen hizmeti veremezsiniz. Bu tespit içinse en iyi kaynak o bölgede yayan insanlardır, kamu kuruluşlarıdır, derneklerdir. Dolayısı son 5 yılda olduğu gibi bundan sonrasında da güzel ilçemize doğru hizmeti sunabilmek için tüm kurum ve kuruluşlarımızla, derneklerimizle, sendikalarımızla görüşerek, insanların fikirlerinden yararlanıp, tavsiyelerini dinlemeye devam edeceğiz” dedi.

 

Bağımsız Diyanet Hizmet Sendikasının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tollu, ortak akıl anlayışı çerçevesinde Erdemli’ye hizmet noktasında tüm kuruluşlarla ortak hareket edeceklerini yineleyerek sözlerine son verdi.

  
1935 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret676056