Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar
Bağımsız Diyanet Hizmet-Sen Reşadiye Temsilciliği Çanakkale Ruhunda Bilinçli Aile ve Duyarlı Gençlik konulu konferans düzenledi.

Bağımsız Diyanet Hizmet-Sen Reşadiye Temsilciliği Çanakkale Ruhunda Bilinçli Aile ve Duyarlı Gençlik konulu konferans düzenledi.

Araştırmacı yazar Sıtkı ASLANHAN’ın konuşmacı olarak katıldığı program Bağımsız Diyanet Hizmet- Sen Reşadiye Temsilcisi Kadir YÜCEL’in açılış ve selamlama konuşmasıyla başladı.

Reşadiye Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda gerçekleştirilen ve Sıtkı ASLANHAN’ın konuşmacı olarak katıldığı konferans saat: 14:00 te gençlere 16:30 da ise tüm vatandaşların  katılımıyla gerçekleşti.

Bağımsız Diyanet Hizmet-Sen Reşadiye Temsilciliği Çanakkale Ruhunda Bilinçli Aile ve Duyarlı Gençlik konulu konferansa  Belediye Başkanı , İlçe Müftüsü, Okul müdürleri ,  Daire amirleri ve çok sayıda vatandaş  katıldı.

Konferans vermek için Reşadiye’ye gelen Sıtkı ASLANHAN Çanakkale Zaferini bilinmeyenleriyle ve Çanakkale Ruhunda Bilinçli Aile ve Duyarlı Gençlik konusundan duyarlı bir nesil yetiştirilmesi gerektiği vurgusu yaptı.

Bağımsız Diyanet Hizmet-Sen Reşadiye Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu program Reşadiyeli vatandaşların beğenisini kazandı.  
1700 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam50
Toplam Ziyaret583663