Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

.......................
Videolar
BAĞIMSIZ DİYANET SEN’DEN ÜYELERİNE GÖREVDE YÜKSELME VE MBSTS'YE HAZIRLIK EĞİTİM SETİ

BAĞIMSIZ DİYANET SEN’DEN ÜYELERİNE GÖREVDE YÜKSELME VE MBSTS'YE HAZIRLIK EĞİTİM SETİBAĞIMSIZ DİYANET SEN’DEN ÜYELERİNE GÖREVDE YÜKSELME VE MBSTS'YE HAZIRLIK EĞİTİM SETİ 

 

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin 2012 yılından itibaren dağıtmaya devam ettiğimiz Görevde Yükselme ve MBSTS’ye hazırlık eğitim setini bu yılda sendikamız üyelerine hediye ediyoruz dedi. 

 

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin konuyla ilgili yapmış olduğu basın açıklamasında;

2012 yılında tüm üyelerimize MBSTS ve Görevde Yükselme sınavlarına kaynak eserinin dağıtımı yaparak hizmette öncü olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

İlklerin sendikası olan Bağımsız Diyanet Sen bu yılda üyelerine iki sürpriz birden yaparak hem Hasan TEKİN hocanın 8.000 den fazla soru ve ÖSYM sınav sistemine uyumlu Soru Külliyatı kitabını ve ayrıca yıllık üyelik ücreti  100 TL olan www.dinitesetler.com sitesine ücretsiz aktivasyonunun gerçekleştirilmesini sağlayarak üyelerimizin sınav gelmeden sınava hazır hale gelmeleri için çalışmalar yapmaktayız.

Bağımsız Diyanet Sen Akademi çerçevesinde eğitim çalışmalarımız mevzuat i ve bilgi kütüphanesi ile ayrıca hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Bağımsız Diyanet Sen olarak üyelerimizin başarısı bizim başarımız olarak görerek tüm Türkiye'de sendikamıza Üye Olan Herkese çalışma zamanları kısalmadanadreslerine MBSTS SORU KÜLLİYATI kitabını hediye ediyoruz. Tüm üyelerimize MBSTS’ye katılacak din görevlilerine başarılar dileriz

Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı Faruk Çetin açıklamasını şöyle tamamladı; Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da ilkeli ve güçlü sendikacılık hedefinde birlikte hareket etmeye devam edeceğiz.” dedi.  
2131 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam66
Toplam Ziyaret508050