Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

.......................
Videolar

Genel Disiplin Kurulu

GENEL MERKEZ DİSİPLİN KURULU


ŞİRİN ALİ     YILMAZ

Bağımsız Diyanet-sen
Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi1975 yılında Niksar/Tokat'ta doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat programını 2013 yılında tamamladı.

1995- yılında memuriyet hayatına Tokat ili Niksar , 2004 yılında Kars ili Sarıkamış ilçesinde Vekil İmam Hatip,  2005 yılında kadrolu İmam-Hatip olarak göreve başladı.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Ramazan ayında Almanya Essen Din Hizmetleri Ataşeliğine, Kutsal topraklara hac farizasını yerine getirmek üzere giden vatandaşlara hizmet sunmak amacıyla Suudi Arabistan’da Aşçı/Aşçı Yardımcısı olarak çeşitli yıllarda görevlendirildi.

Bağımsız sendikacılık hareketine katılarak Bağımsız Diyanet-Sen Niksar İlçe Temsilciliği yaptı.

Niksar Merkez Sanayi Cami İmam-Hatibi olarak görev yapmakta iken 12-13 Mayıs 2018 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi.

Evli ve 3 çocuk babası.KADİR          YÜCEL
Bağımsız Diyanet-sen
Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi


1981 yılında Reşadiye/Tokat'ta doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat programını 2013 yılında, Atatürk Üniversitesi (Erzurum) İlahiyat Fakültesi İlahiyat bölümünü 2015 yılında tamamladı.

2006 yılında memuriyet hayatına Vekil İmam Hatip,  2011 yılı Ocak ayında 4/B Sözleşmeli, aynı yılın Ağustos ayında ise kadrolu imam hatip olarak Tokat ili Reşadiye ilçesinde İmam-Hatip olarak göreve başladı.

Bağımsız sendikacılık hareketine inanan bir grup arkadaşıyla birlikte Bağımsız Diyanet-Sen’e 2015 yılında katılarak Reşadiye İlçe Temsilciliği görevini üstlendi.

Reşadiye Çayırpınar Köyü (Reşadiye) Organize Sanayi Cami İmam-Hatibi olarak görev yapmakta iken 12-13 Mayıs 2018 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi.

Evli ve 2 çocuk babası.ADEM            ÖZGEN
Bağımsız Diyanet-sen
Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi


1973 yılında Kumru/Ordu’da doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat programını 2013 yılında tamamladı.

1997 yılında memuriyet hayatına Kırklareli ilinde İmam-Hatip olarak göreve başladı. Ordu ili Kumru ilçesi ve Merkeze bağlı Günören Köyü Camii imam hatip olarak görev yaptı.

Bağımsız sendikacılık hareketine 2016 yılında katılarak Bağımsız Diyanet-Sen Ordu Temsilciliği yaptı.

Ordu Altınordu Kirazlimanı Camii Müezzin-Kayyımı olarak görev yapmakta iken 12-13 Mayıs 2018 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi. 12/13 Mayıs 2018 tarihinde yapılan 5. olağan genel kurul sonrası Bağımsız Diyanet Sen 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu üyeliğine getirildi.

Evli ve 2 çocuk babası.

AYDENİZ KORKMAZ
Bağımsız Diyanet-sen
Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi

1972 yılında Perşembe/Ordu’da doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat programını 2006 yılında tamamladı.

1992 yılında memuriyet hayatına Ordu İli Perşembe İlçesinde İmam-Hatip olarak göreve başladı.

1997 yılında Ordu İl Müftülüğünde başladığı görevini Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmakta iken 2014 yılında yeni oluşturulmakta olan Altınordu İlçe Müftülüğüne aynı unvanla atandı.

Bağımsız sendikacılık hareketine 2016 yılında bir grup arkadaşıyla birlikte katıldı. 12-13 Mayıs 2018 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Merkez Disiplin Kurulu 1.sıra yedek üyeliğine seçildi.  Bağımsız Diyanet-Sen Ordu İl Temsilciliği görevini yürütmekte iken  Disiplin Kurulunda yapılan görev değişikliğinde sendika tüzüğü gereği Genel Merkez Disiplin Kurulu Asil Üyeliğine getirilen Aydeniz KORKMAZ, Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 
 
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret529105