Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar

1 Nolu Şube Yönetim Kurulu

Bağımsız Diyanet Sen
1 Nolu Şube Yönetim Kurulu

Celaleddin KILINÇ
Bağımsız Diyanet Sen
1 Nolu Şube Başkanı


1973 yılında Bolvadin/Afyonkarahisar'da doğdu. 
İlköğretim ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladı.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat programını 2010 yılında tamamladı.
Memuriyet hayatına 1993 yılında Antalya ili Alanya ilçesinde başladı. 
Bağımsız sendikacılık hareketine katılarak çeşitli unvanlarda görev aldı.
Bağımsız Diyanet-Sen 2. olağan genel kurulunda Genel Mevzuat Sekreterliğine, 2-3 Temmuz 2011 tarihinde yapılan Bağımsız Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Çalışanları Sendikasının 3. Olağan Genel Kurulunda tekrar Genel Mevzuat Sekreterliğe, 30 Mayıs 2015 tarihinde yapılan 4. olağan genel kurulda Yönetim Kuruluna seçilerek Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine, 12/13 Mayıs 2018 tarihinde yapılan 5. olağan genel kurul sonrası Bağımsız Diyanet Sen 1 Nolu Şube Başkanlığına getirildi.
27 Ekim 2018 tarihinde yapılan Bağımsız Diyanet Sen 1 nolu şube 1. olağan Genel Kurulunda Şube Yönetim Kuruluna seçilerek Şube Başkanlığı görevine getirildi. Evli ve 3 çocuk babası.


Bekir ÇAĞLAR
Şube SekreteriÖmer Faruk Sarı
Şube Başkan Yardımcısı
(Mali İşler)

1980 yılında Kula / Manisa da doğdu. İlköğretim ve orta öğrenimini Kula da, Hafızlığını Manisa Muradiye Kur’an Kursunda ve liseyi Kula Halit Tokul İmam-Hatip Lisesini tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı bölümünü bitirdi. Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

2006 yılında İzmir İli Bornova İlçesinde Vekil İmam-Hatip olarak başladığı memuriyet hayatı 4/B sözleşmeli İmam-Hatip olarak Bornova da devam etti. Afyonkarahisar İli Hocalar İlçesinde İmam-Hatip olarak görev yaptıktan sonra 2012 yılında Muğla ili Bodrum İlçesinde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak atandı ve halen İzmir İli Buca İlçe Müftülüğünde aynı görevi sürdürmektedir.

Bağımsız sendikacılık hareketine 2016 yılında katılarak Buca İlçe temsilciliği görevi yürütmekte iken 27 Ekim 2018 tarihinde yapılan Bağımsız Diyanet-Sen 1 Nolu Şube 1. Olağan Genel Kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçilerek Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
Behlül KOÇ
Şube Başkan Yardımcısı
(Teşkilatlandırma)

1982 yılında Çayıralan / Yozgat'ta doğdu. İlköğretimini Çayıralan Külekçi Köyünde, Orta öğrenimini ve Liseyi Çayıralan İmam-Hatip Ortaokulu ve Lisesinde tamamladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans (2),

İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi (4),

Web Tasarımı ve Kodlama (2) Programı bölümlerini bitirdi.

Halen Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

2008 yılında Denizli İli Bekilli İlçesinde Vekil İmam-Hatip olarak başladığı memuriyet hayatı 4/B sözleşmeli İmam-Hatip olarak Yozgat Çandır ilçesinde devam etti. Yozgat İli Çayıralan İlçesinde 4/b Sözleşmeli İmam-Hatip olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında Ankara ili Çamlıdere İlçesine Hizmetli olarak atandı,2014 yılı Mart ayında Ankara Elmadağ ilçe Müftülüğüne VHKİ olarak atardı. 2014 yılı Ekim ayında Başkanlığımız Din Hizmetleri Genel Müdürlüğüne VHKİ olarak atandı şu an Teknisyen olarak aynı birimde Muhasebe brosunda Mutemet olarak görevini sürdürmektedir.

Bağımsız sendikacılık hareketine 2018 yılında katılarak Başkanlık temsilciliği,İç Anadolu Bölge Temsilciliği görevi yürütmekte iken 27 Ekim 2018 tarihinde yapılan Bağımsız Diyanet-Sen 1 Nolu Şube 1. Olağan Genel Kurulunda yönetim kurulu üyeliğine seçilerek Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.


 
Âdem ÖZGEN
Şube Başkan Yardımcısı
(Mevzuat ve Toplu Sözleşme)
 
Hayri YILDIZ
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim)
 
 
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam308
Toplam Ziyaret609144