Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar

2 Nolu Şube Yönetim Kurulu

Bağımsız Diyanet Sen 
2 Nolu Şube Yönetim KuruluMustafa ALTUNDAĞ
Şube Başkanı

1972 yılında Bolu Gerede'de doğdu. İlköğretimini ve orta öğrenimini Gerede Yakakaya Köyünde, hafızlığını Yeniçağ Kur'an Kursuda ve liseyi Ankara Solfasol İmam-Hatip Lisesi'nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İşletme Fakültesi ile Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Adalet Yüksek Okulunu bitirdi.

1996 yılında Ankara İli Altındağ İlçesinde Vekil İmam-Hatip olarak memuriyet hayatına başladı.1997 yılında İmam-Hatip olarak Ankara Nallıhan Demirköy Köyünde 3 yıl görev yaptıktan sonra 2000 yılından itibaren 16 yıl Ankara Altındağ ilçesi Kılıç Camiinde İmam-Hatiplik yaptı. 2015 yılında Ankara ili Altındağ ilçe Müftülüğüne V.H.K.İ olarak atandı. Halen aynı yerde V.H.K.İ olarak göreve devam etmektedir.

 

Bağımsız sendikacılık hareketine 2018 yılında katılarak İlçe temsilciliği görevi aldı. 24 Haziran 2019 tarihinde yapılan Bağımsız Diyanet-Sen 2 Nolu Şube Olağan Genel Kurulunda yönetim kurulu başkanlığına seçilerek 2 nolu Şube Başkanı  oldu.

 

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 


İlyaz TÜFEKÇİ
Şube Sekreteri

 
Ali KARAKOCA
Şube Başkan Yardımcısı
 
Kamil YILMAZ
Şube Başkan Yardımcısı
 
Şuayip CEMAL
Şube Başkan Yardımcısı
(Eğitim)

1982 yılında Yapraklı/Çankırı’da doğdu. İlkokul ve Hafızlık eğitimini aynı ilde, İmam Hatip Lisesi eğitimini Keçiören/Ankara’da tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat programında Yükseköğrenim eğitimine devam etmektedir.

2008 yılında memuriyet hayatına Ankara İli Nallıhan İlçesinde İmam-Hatip olarak göreve başladı.

Ankara ili Sincan İlçesinde İmam Hatip olarak görev yapmakta iken Bağımsız sendikacılık hareketine katılarak 17 Haziran 2019 tarihinde yapılan Bağımsız Diyanet Sen 2 Nolu Şubenin 1. Olağan Genel Kurulunda Eğitimden Sorumlu Şube Başkan Yardımcısı olarak seçilen Şuayıp CEMAL, Evli ve 3 çocuk babasıdır.
 
Adnan BAĞÇECİ
Şube Başkan Yardımcısı
 
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret583648