Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU

SENDİMAMIZA ÜYELİK FORMU İNDİR
-------------

DİĞER SENDİKALARDAN ÇEKİLME/İSTİFA FORMU

SENDİKA İSTİFA FORMU İNDİR

-------------

.......................
Videolar

Anlaşmalı Misafirhane ve Otel

SARP HOTEL
OTEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Sarp Otel ile anlaşma yapan Bağımsız Diyanet -Sen, sözleşme şartlarından üyelerin yanı sıra eş ve çocukları da faydalanabilecek.

SARP OTEL: Denizciler cad. No: 22  Ulus - Ankara Tel: 0312 309 82 42

ÜCRETLERİ                                                                       :

TEK KİŞİLİK ODA : 70 TL (Kahvaltı Hariç)

İKİ KİŞİLİK ODA : 100 TL (Kahvaltı Hariç)

ÜÇ KİŞİLİK ODA : 150 TL (Kahvaltı Hariç)

 

Kahvaltı yukardaki fiyatlara dâhil değildir ve kahvaltı almak isteyen üyelerimiz için;

KAHVALTI ÜCRETİ 10TL’DİR

**********************************************************
GRAND HAMİT OTEL
 
OTEL FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLATINIZ

BAĞIMSIZ DİYANET SEN üyeleri ve Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin tamamı GRAND HAMİT HOTEL’ den indirimli olarak konaklayabilmektedir.
BAĞIMSIZ DİYANET SEN ile GRAND HAMİT HOTEL ile yapılan anlaşma gereği Grand Hamit Hotel’de kalmak isteyen BAĞIMSIZ DİYANET SEN üyeleri ve ayrıca sendika ayrımı gözetmeksizin tüm Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin ödeyecekleri gecelik ücretleri aşağıda şekildedir.
 
a)Tek Kişilik Oda : 120 TL (Kahvaltı Dahil)
b)İki Kişilik Oda kişi başı : 80 TL (Kahvaltı Dahil)
c)Üç Kişilik Oda kişi başı : 75 TL (Kahvaltı Dahil)
NOT: Belirtilen Fiyatlara Sabah Kahvaltısı Lobide İçilen Su, Çay, Kahve ve Kdv Dahildir.
a)- İndirimli olarak belirtilen fiyatlar yukarıda şekilde olup sendika genel merkezi tarafından rezervasyon yapılmak suretiyle Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin tamamı, yakınları ve sendika genel merkezi tarafından rezervasyon yapılmak suretiyle sendika genel merkezi, il ve ilçe yöneticilerince yönlendirilen misafirler faydalanabilir.
b)- Sendika ayrımı gözetmeksizin tüm Diyanet personelinin ve 3. derece yakınları dahil (a) bendinde belirtilen kişiler yapılan bu indirimden faydalanacaktır.
c)- Grand Hamit Otel'de konaklamak isteyen Diyanet personeli aşağıda iletişim bilgileri yazılı Bağımsız-Diyanet-Sen yetkilileri ile irtibata geçerek rezervasyonlarını yapabilecekleri gibi, sendikanın web sitesinde anlaşma indirim ücretleri ile birlikte otel iletişim bilgileri yayınlanması durumunda sadece sendika üyeleri direk otel ile irtibat sağlayarak faydalanabilecek olup, Diyanet İşleri Başkanlığı personeli olarak çalışmakta olan ve otel indiriminden faydalanmak isteyenler sendika ile irtibata geçmeleri gerekmektedir ve rezervasyon sendika tarafından sağlanacaktır.
d) -Sendika tarafı ile ilgili tereddüt oluşması durumunda belirtilen iletişim numaraları ile veya sendika genel merkezininim 0312 911 2571 nolu telefon numarası ile irtibat sağlanacaktır.
e) Sendika tarafından yönlendirme yapılmayan durumlarda otele gelen kişilerden otel yetkilileri Diyanet İsleri Başkanlığı personeli olduğuna dair kurum kimlik görmek isteyebilir veya indirim anlaşmasına dahil olup olamayacaklarını sendika yetkililerinden teyid ettirebilir.
f) Sendika üyelerinden ihtiyaç halinde otel yetkililerince üye olduklarını gösterir belge üyeden veya sendika genel merkezinden istenebilecektir.
e)- İndirimli otel anlaşması 20.01.2021 tarihinde başlayacak olup sendika ile otel bu anlaşmayı karşılıklı olarak (yazılı/sözlü) fesih etmediği takdirde her takvim yılının başında yenilenecek olup anlaşma fiyatları yıl bitmeden otel tarafından sendikaya bildirilecektir.

GRAND HAMİT HOTEL

(Eti Strazburg Cad. No: 22 Çankaya Ankara Tel: 0312 350 0888)

SENDİKA YETKİLİLERİ İLETİŞİM:

 

Faruk ÇETİN – Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkanı

0532 681 29 08

Hacı Osman BOLAT – Bağımsız Diyanet Sen Genel Başkan Yardımcısı

0533 455 05 26

 

Genel Başkan


Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret488995