Whatsapp Bilgi Hattı
Bağımsız Diyanet -Sen üyemiz olsun olmasın tüm Diyanet personeline Hukuki destek Whatsapp HATTI
 SENDİKAMIZA ÜYELİK FORMU.......................

Videolar

Danışma Kurulu Başkanlığı

Bağımsız Diyanet Sen Tüzüğünün 16 ve 36.maddeleri gereğince oluşturulan Genel Merkez Danışma Kurulunun Görevleri;
Sendika Danışma Kurulu; sendikal çalışmalara yol göstermek, örgütlenme çalışmalarına yardımcı olmak ve sendika tarafındın uygulanacak politikalar konusunda çalışmalar yapmak üzere Sendika Yönetim Kurulu tarafından seçilecek üyelerden oluşur.
Danışma Kurulu üyeleri bir genel kurul dönemi için görevlendirilir.
Danışma Kurulunda boşalma olması halinde Sendika Yönetim Kurulu boşalan üyeliklere atama yapmaya yetkilidir.
Danışma Kurulunun çalışma usul ve esasları Sendika Yönetim Kurulunca çıkarılacak yönetmelik ile belirlenir.
Sendika Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri Danışma Kurulu üyesi olamazlar.
Genel Başkan, ihtiyaç duyduğu her konuda çalışmalar yaptırmak amacıyla Danışma Kurulu üyesi veya üyesi olmayan danışma kurulu üye tam sayısını geçmeyecek kadar sendikanın amacına uygun çalışmalar yapmak üzere bilgi ve tecrübelerinden yararlanacağı kimseleri Genel Başkan Danışmanı olarak atayabilir.

Sendika Danışma Kurulu Başkanı ve üyeleri Genel Başkan’ın teklifi ve Yönetim Kurulu'nun kararı ile atanır.
Behlül KOÇ
Genel Merkez Danışma Kurulu Başkanı

1982 yılında Yozgat Çayıralan İlçesinde doğdu. İlköğretimini Çayıralan Külekçi Köyünde, Orta öğrenimini ve Liseyi Çayıralan İmam-Hatip lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans, İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü aynı fakülteninin Web Tasarımı ve Kodlama Programı bölümlerini bitirdi. Halen Anadolu Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde eğitimine devam etmektedir.

2008 yılında Denizli İli Bekilli İlçesinde Vekil İmam-Hatip olarak başladığı memuriyet hayatı 4/B sözleşmeli İmam-Hatip olarak Yozgat Çandır İlçesinde devam etti. Yozgat İli Çayıralan İlçesinde 4/b Sözleşmeli İmam-Hatip olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında Ankara İli Çamlıdere İlçesine Hizmetli olarak atandı, 2014 yılı Mart ayında Ankara Elmadağ İlçe Müftülüğüne VHKİ olarak atandı. 2014 yılı Ekim ayında Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğüne VHKİ olarak atandı ve halen aynı birimde Teknisyen olarak görevine devam etmekte ve birimin muhasebe hizmetlerini yürütmektedir.

Bağımsız sendikacılık hareketine 2018 yılında katılarak Diyanet İşleri Başkanlığı Merkez Teşkilatı Başkanlık temsilcisi ve İç Anadolu Bölge Temsilcisi olarak görevlendirildi. Bağımsız Diyanet Sen 5. Olağan genel kurul sonrası alınan karar gereği oluşturulan 2 Nolu Şubenin Teşkilatlandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi ve Bağımsız Diyanet Sen tüzüğü gereği oluşturulan Başkanlıklarda tüzük değişikliği ile yeniden yapılandırılan Genel Merkezde Danışma Kurulu Başkanı görevine getirildi.
Behlül KOÇ Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Genel Başkan
Mail Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam116
Toplam Ziyaret652121